Polska, 10 fenigów, 1920

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 fenigów, 1920

Polska, 10 fenigów, 1920

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 21:01:20
331192
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 10 fenigów, 1920, Gdańsk, małe cyfry nominału, na rewersie 56 perełek, aniołek w hełmie nachodzącym na obwódkę, ozdobnik przypominający tulipan
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 18, CNG 503, Jaeger D.1a, Parchimowicz 51, Jezioro 56.4/1

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 400

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  260 zł
4)  200 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  145 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  130 zł
12)  125 zł
13)  100 zł
14)  90 zł
15)  80 zł