Polska, 10 złotych, 1935

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:58:20
329995
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładne, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 257

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  140 zł
6)  135 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  105 zł
10)  85 zł
11)  80 zł
12)  75 zł