Polska, ort, 1623

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:54:00
331349
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, końcówka na awersie PR
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niedobicia na napisach, bardzo ładnie zachowany portret króla, patyna
Literatura: Shatalin GD23e-5, Parchimowicz Orty 1623/7

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 35
Ilość odsłon: 685

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  540 zł
4)  480 zł
5)  460 zł
6)  450 zł
7)  430 zł
8)  410 zł
9)  370 zł
10)  360 zł
11)  340 zł
12)  330 zł
13)  310 zł
14)  300 zł
15)  290 zł
16)  270 zł
17)  250 zł