Polska, półtorak, 1618

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, półtorak, 1618

Polska, półtorak, 1618

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:52:20
331320
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, półtorak, 1618, Kraków, "haki" w napisie otokowym, na awersie końcówka napisu R PO M D L
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity uszkodzonym stemplem, ładny egzemplarz
Literatura: Górecki K.18.1.a (R3), Kop. 850 (R)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 262

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  46 zł
9)  42 zł
10)  40 zł
11)  38 zł
12)  36 zł