Polska, grosz, 1578

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1578

Polska, grosz, 1578

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:50:00
331354
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Gdańsk, grosz, 1578, Gdańsk, odmiana bez gwiazdki po GEDANENSIS, na awersie interpunkcja w formie kropek, na rewersie w formie gwiazdek
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 129, Gum-H. 789, Kop. 7432 (R2)

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 521

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  640 zł
4)  560 zł
5)  520 zł
6)  450 zł
7)  430 zł
8)  410 zł
9)  400 zł
10)  390 zł
11)  390 zł
12)  360 zł
13)  350 zł
14)  330 zł
15)  320 zł
16)  300 zł