Polska, grosz, 1539

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, grosz, 1539

Polska, grosz, 1539

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:49:20
331318
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1539, Elbląg, miecz w prawej dłoni Orła (nowszy typ), końcówka napisu na awersie PRVSS, na rewersie w otoku rozeta
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadsza odmiana, patyna
Literatura: CNCE 191, Pfau 137, PN2-Dut. 143 (R1), Slg. Marienburg 9253

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 178

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  210 zł
7)  150 zł
8)  110 zł
9)  105 zł
10)  100 zł
11)  90 zł