Cesarstwo Rzymskie, brąz, 337–340

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:43:40
331360
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361), brąz, 337–340, Cyzicus, Aw: Głowa władcy w prawo, D N CONSTANTIVS P F AVG, Rw: Dwaj żołnierze, pomiędzy nimi sztandar, GLORIA EXERCITVS, w odcinku SMKE
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 16.8 mm, 1.68 g, zielona patyna
Literatura: RIC 10

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 190

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł
4)  60 zł
5)  55 zł