Cesarstwo Rzymskie, siliqua, 351-355

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:43:20
331358
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361), siliqua, 351-355, Sirmium, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N CONSTANTIVS P F AVG; Rw: W wieńcu VOTIS XXX MVLTIS XXXX, u dołu SIRM
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.15 g, pęknięty krążek, patyna
Literatura: RIC 15

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 375

1)  500 zł
2)  500 zł
3)  460 zł
4)  380 zł
5)  360 zł
6)  340 zł
7)  320 zł
8)  260 zł
9)  190 zł
10)  185 zł