Grecja i posthellenistyczne, zestaw 10 monet (ok. 5-20 mm), IV–II w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:39:00
331403
Opis: Grecja i posthellenistyczne, zestaw 10 monet (ok. 5-20 mm), IV–II w. pne, w skład zestawu wchodzą monety antycznej Grecji (Macedonii, Azji Mniejszej)
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: razem 10 sztuk, część z nich z zieloną patyną

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 152

1)  90 zł