Polska, 5 akcji po 500 marek każda = 2.500 marek, 1921

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:01:20
331153
Opis: Polska - Polskie Zakłady Chemiczne “NITRAT” S.A., 5 akcji po 500 marek każda = 2.500 marek, 1921, emisja I, numeracja od 0029216 do 0029220, wraz z talonem oraz 10 kuponami na lata 1923–1932
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nieświeże, ugięte marginesy, ale bez większych uszkodzeń, bardzo ładne
Literatura: Koziorowski 1276/2, Niegrzybowski IX-D-5

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 193

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  36 zł