Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, ok. II w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:36:00
321325
Opis: Celtowie Wschodni - Geto-Dakowie, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, ok. II w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 24.1 mm, 5.44 g, kształt miseczkowaty, patyna
Literatura: Slg. Lanz 628-637, Göbl, OTA 300/13-19

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 89

1)  240 zł