Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, IV w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:37:20
313259
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Aleksander III Wielki (336–323 pne) i następcy, tetradrachma, IV w. pne, mennica w Cylicji (?), Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Zeus siedzący na tronie w lewo, trzymający Orła i berło, [ΑΛΕΞ]ΑΝΔΡΟ[Υ], po lewej i pod tronem nieokreślone monogramy
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.9 mm, 16,10 g, kontramarka na twarzy Heraklesa (głowa z profilu?)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 174

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  370 zł
4)  360 zł