Grecja i posthellenistyczne, stater, ok. 348-339 pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:36:40
309691
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Fenicja - Arados, stater, ok. 348-339 pne, Aw: Głowa Baala w prawo, Rw: Galera płynąca po morzu, w prawo
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.9 mm, 10.20 g, patyna, wada blachy na awersie
Literatura: Betlyon 26, HGC 10, 35

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 330 zł
Cena szacunkowa: 550 zł
Ilość odsłon: 145

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  340 zł
5)  330 zł