Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 27-09-2021 18:00
Zakończenie: 07-10-2021 20:38:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-10-2021 20:38:00
307941
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Syria - Filip I Filadelfos (93–83 pne), tetradrachma, Antiochia ad Orontem (prawdopodobnie), Aw: Głowa króla w diademie w prawo, Rw: Siedzący na tronie Zeus w lewo, trzymający Nike oraz berło, pod tronem monogram, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΦΙΛΙΠΠΟV / ΕΠΙΦΑΝΟVΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΟV
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 25.4 mm, 15.20 g, złotawa patyna
Literatura: SC 2464

Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 136