Polska, odznaka fantazyjna na 40. rocznicę Powstania Warszawskiego, 1984

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:19:40
330577
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), odznaka fantazyjna na 40. rocznicę Powstania Warszawskiego, 1984, Otrębusy (?), Młody powstaniec siedzący, wokoło POWSTANIE WARSZAWSKIE / 1 VIII - 2 X 1944, na stronie odwrotnej Obraz Matki Boskiej, patronki Armii Krajowej, przed nią popiersie powstańca, na obrzeżu dwie punce: "3" oraz "ACh", odznaka jednoczęściowa, mocowana na wstążkę, dodana wstążka Warszawskiego Krzyża Powstańczego
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 35.3 mm, 20.20 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 102

1)  65 zł
2)  60 zł