Polska, kwit na 5 kopiejek, XIX w.

Cena wylicytowana: 3 300 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 20:05:20
330146
Opis: Polska - pieniądz prywatny - Korsuń Szewczenkowski, kwit na 5 kopiejek, XIX w., numeracja odręczna 70
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, zabrudzony papier, naddarcia, ale bardzo rzadkie
Literatura: brak odniesienia w literaturze

Cena końcowa: 3 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 512

1)  3 300 zł
2)  3 200 zł
3)  2 000 zł
4)  1 300 zł
5)  230 zł