III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Złoty Krzyż Zasługi, po 1990

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:18:20
330576
Opis: III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Złoty Krzyż Zasługi, po 1990, Warszawa, Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w każdym kącie po pięć promieni, w medalionie w obwódce litery RP, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, krzyż wykonany w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 42.4 x 47.4 mm, 26.82 g (ze wstążką), uszkodzenia emalii
Literatura: Krotke TRp. Z. 2

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 123

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  20 zł
4)  16 zł
5)  14 zł
6)  12 zł