III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Krzyż Niezłomnych, od 1998

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:18:00
330566
Opis: III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Krzyż Niezłomnych, od 1998, Krzyż kawalerski, w kątach promienie, na których lilie harcerskie, w medalionie Orzeł jagielloński, wokół NIEZŁOMNI • TOBIE OJCZYZNO •, na stronie odwrotnej na ramionach ZAWSZE - WIERNI / SPbWP, w medalionie wieniec, w którym monogram PW, odznaczenie pięcioczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 44.1 x 49.6 mm, 30.16 g, uszkodzenia emalii

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 168

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  40 zł