Polska, Złoty Medal Zasłużonym na Polu Chwały, po 1965

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:15:40
330573
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Złoty Medal Zasłużonym na Polu Chwały, po 1965, Warszawa, Order Virtuti Militari z Orłem bez korony, na stronie odwrotnej w wieńcu prostokąt, w którym ZASŁUŻONYM / NA POLU / CHWAŁY / 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 39.8 mm, 32.02 g (ze wstążką)
Literatura: Stela IV.9.1

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 191

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  46 zł
5)  36 zł
6)  32 zł
7)  30 zł