Polska, Medal - Pokój Wam, 1987

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:12:20
330022
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Medal - Pokój Wam, 1987, Częstochowa, Aw: Półpostać papieża w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawą ma skierowaną ku górze, JAN PAWEŁ II, Rw: Lecący gołąb, POKÓJ WAM - POLSKA 1987, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: na obrzeżu nabita punca srebra, srebro próby '925', 44.9 mm, 49.05 g
Literatura: Grabowski 0602, Nestorowicz 595

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 153

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  140 zł