Polska, medalik nagrodowy, przed 1911

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:08:40
330466
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medalik nagrodowy, przed 1911, Norymberga, Dwóch saneczkarzy zjeżdżających w lesie, z lewej sygnatura L CHR LAUER NUERNBERG, na stronie odwrotnej wieniec, w którym „CZARNI” / I / 2.II.1911., na obrzeżu nabite SILBER 990 i dwie nieczytelne punce
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '990', 27.4 mm, 7.49 g, zacięcie krawędzi

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 177

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  44 zł
4)  34 zł
5)  30 zł