Polska, medal na koronację Matki Boskiej w Kochawinie 15.08.1912 r

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:08:20
330580
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na koronację Matki Boskiej w Kochawinie 15.08.1912 r, Aw: Matka Boska trzymająca dziecię, legenda PAMIĄTKA KORONACYI M. B. W KOCHAWINIE 15.8.1912 R, Rw: Postać jezusa, w otoku napis PRAEBE FILI MI COR TUUM MIHI (mój synu, daj mi swoje serce)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 7.33 g, medalik z lekko uszkodzonym uszkiem

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 115

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł