Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka srebrna w formie medalu, 1985

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:07:40
330552
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka srebrna w formie medalu, 1985, The American Prospector
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 31.13 g = 1 uncja czystego srebra, miejscowa patyna, sztabka w plastikowym kapslu

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 280

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  135 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  115 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  90 zł
10)  80 zł
11)  75 zł