Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:06:00
330548
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1922, Filadelfia, typ Peace
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "900" 26.71 g, delikatna patyna, drobne ryski, ale bardzo ładny
Literatura: KM 150

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 171

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  95 zł
4)  75 zł