Niemcy, 10 krajcarów, 1763 PCB

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 22:03:20
330512
Opis: Niemcy - Waldeck-Pyrmont, 10 krajcarów, 1763 PCB, Arolsen
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo ładne
Literatura: Hennig 181

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 151

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  270 zł
4)  250 zł