Niemcy, talar, 1833

Niemcy, talar, 1833

Niemcy, talar, 1833

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:58:40
330497
Opis: Niemcy - Badenia – Durlach - Karol Leopold Fryderyk (1830–1852), talar, 1833, Karlsruhe
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadki i ładnie zachowany, patyna
Literatura: AKS 77, Davenport 519, Thun 19

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 219

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 700 zł
4)  1 500 zł