Meksyk, 1 real, 1781 oM/FF

Meksyk, 1 real, 1781 oM/FF

Meksyk, 1 real, 1781 oM/FF

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:57:40
330557
Opis: Meksyk - Karol III (1759–1788), 1 real, 1781 oM/FF, Mexico City
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "903" 3.16 g, patyna
Literatura: Cayon 11386, KM 78

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 131

1)  48 zł