Austria, 1 floren, 1879

Austria, 1 floren, 1879

Austria, 1 floren, 1879

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:56:00
330555
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 floren, 1879, Wiedeń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 579

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 132

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł
4)  46 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  32 zł
8)  30 zł