Austria, 20 krajcarów, 1787 B

Austria, 20 krajcarów, 1787 B

Austria, 20 krajcarów, 1787 B

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:54:00
330490
Opis: Austria - Józef II (1780–1790), 20 krajcarów, 1787 B, Kremnica
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 233

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 110

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  40 zł