Austria, talar, 1620

Austria, talar, 1620

Austria, talar, 1620

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:52:20
330496
Opis: Austria - arcyksiążę Leopold V (1619–1632), talar, 1620, Hall, Aw: Popiersie władcy w prawo rozdziela datę, legenda, Rw: Ukoronowana tarcza herbowa, legenda
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.93 g, bardzo ładnie zachowana moneta, delikatna patyna
Literatura: Davenport 3328, M.-T. 419, Voglh. 175/I

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 219

1)  2 400 zł