Australia, floren = 2 szylingi 1925, 1925

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:52:00
330556
Opis: Australia - Jerzy V (1910–1936), floren = 2 szylingi 1925, 1925, Sydney
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "925" 11.29 g, patyna
Literatura: KM 27

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 194

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  32 zł
6)  30 zł