Niemcy, zestaw 3 monet

Niemcy, zestaw 3 monet

Niemcy, zestaw 3 monet

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:44:40
330374
Opis: Niemcy - Saksonia, zestaw 3 monet, Miśnia, w skład zestawu wchodzi: 10 marek 1921 (27.4 mm, 3.69 g), 2 marki 1921 (27.3 mm, 4.71 g), 50 fenigów 1920 (22.2 mm, 2.00 g)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: porcelana brązowa, 10 marek z ciemnobrązowej porcelany, złoconej przy krawędzi, razem 3 sztuki
Literatura: Scheuch 63b, 42a, 33a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 47

1)  60 zł