Polska, 5 groszy, 1938

Polska, 5 groszy, 1938

Polska, 5 groszy, 1938

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:20:40
330591
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 groszy, 1938, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 103j

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 140

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł