Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:13:00
329994
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, drobne ryski pod datą
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 174

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  140 zł
6)  120 zł
7)  115 zł
8)  110 zł
9)  105 zł
10)  100 zł
11)  90 zł