Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:10:40
330554
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa, małe cyfry daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: stara, ciemna patyna, moneta w pudełku PCGS 419371.35/83280018 z oceną VF35
Literatura: Bitkin 1132, Kuriański Z10W36.2.a, Plage 326, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 429

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  1 100 zł
4)  1 000 zł
5)  520 zł
6)  490 zł
7)  480 zł