Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:10:20
330543
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), 2 złote, 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią bez pochwy na miecz
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, przyzwoity egzemplarz
Literatura: Bitkin 4, Plage 273 var., Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 606

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  900 zł
4)  860 zł
5)  820 zł
6)  800 zł
7)  370 zł
8)  360 zł
9)  350 zł
10)  330 zł
11)  320 zł
12)  310 zł
13)  300 zł