Polska, szeląg, 1652

Polska, szeląg, 1652

Polska, szeląg, 1652

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:08:40
330527
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szeląg, 1652, Wilno, z herbem Gozdawa pod Pogonią, data 1652 w otoku
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, grynszpan na monecie
Literatura: Ivanauskas 2JK9-2, Kop. 3581

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 125

1)  24 zł