Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:02:20
330634
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1590, Poznań, duże popiersie króla, korona z rozetkami, I-D na rewersie, SIG III na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, miejscowo niedobity
Literatura: Iger P.90.2.a

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 175

1)  85 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł