Polska, półgrosz litewski, 1518

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 20:53:20
330338
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1518, Wilno, interpunkcja w formie dwukropków (również po bokach daty)
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas 1S161-6 (RRR), Kop. 3147 (R)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 116

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  38 zł
7)  36 zł
8)  34 zł