Polska, półgrosz, 1509

Polska, półgrosz, 1509

Polska, półgrosz, 1509

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 20:49:40
330614
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, półgrosz, 1509, Kraków
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 410, Kurp. (1506-73) 27 (R)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 478

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  155 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  50 zł
9)  46 zł
10)  44 zł
11)  40 zł
12)  38 zł
13)  36 zł