Zakon Krzyżacki, kwartnik

Zakon Krzyżacki, kwartnik

Zakon Krzyżacki, kwartnik

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 20:46:20
329781
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode (1351–1382), kwartnik, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGISTER x GENERALIS, Rw: Krzyż, + DOMINORVM x PRVSSIE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.71 g, ciemna patyna
Literatura: Neumann 5, Vossberg §35/121

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 130

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  70 zł