Mołdawia, grosz

Mołdawia, grosz

Mołdawia, grosz

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 20:42:20
330629
Opis: Mołdawia - Stefan III Wielki (1457–1504), grosz, Aw: Tarcza herbowa z podwójnym krzyżem, napis, Rw: Łeb wołu, z lewej rozeta, z prawej półksiężyc
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.53 g, delikatna patyna
Literatura: MBR 666-669 (typ II, rozeta 3)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 265

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  48 zł