Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Polska, 500 złotych, 1976

Cena wylicytowana: 7 800 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 20:41:40
69286
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1976, Warszawa, Tadeusz Kościuszko (1746–1817)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby „900” ok. 29.95 g, wybite stemplami lustrzanymi, nakład 2.318 sztuk, patyna, przebarwiona na czerwono, pięknie zachowane, moneta w oryginalnej folii i pudełku z certyfikatem NBP nr. 2622
Literatura: Fr. 117, Parchimowicz 320

Cena końcowa: 7 800 zł
Cena wywoławcza: 4 500 zł
Cena szacunkowa: 7 500 zł
Ilość odsłon: 346

1)  7 800 zł
2)  7 600 zł
3)  7 400 zł
4)  7 200 zł
5)  5 000 zł
6)  4 800 zł
7)  4 700 zł
8)  4 600 zł
9)  4 500 zł