Królestwo Rumunii, kwit na 20 halerzy na dom polski w Suczawie, początek XX w.

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 20:34:40
330152
Opis: Królestwo Rumunii, kwit na 20 halerzy na dom polski w Suczawie, początek XX w.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, dolne rogi ugięte

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 124

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  200 zł
4)  150 zł