Polska, bon na 5 kopiejek, 15.06.1862

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 20:05:40
330145
Opis: Polska - pieniądz prywatny - Łowicz - Moszek Rochwerger, bon na 5 kopiejek, 15.06.1862, numeracja 453
Stan zachowania: VII, Fair
Dodatkowe informacje: zmarszczenia i ubytki papieru, ekstremalnie rzadki nawet w tym stanie zachowania
Literatura: Jabłoński 505

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 203

1)  220 zł
2)  210 zł