Polska, 1.000 złotych, 1982

Polska, 1.000 złotych, 1982

Polska, 1.000 złotych, 1982

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 23-09-2021 21:30:00
329853
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1982, Warszawa, Jan Paweł II /popiersie z krzyżem/, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 10.020 sztuk, stemple lustrzane, moneta w czerwonym pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz P477a

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 183

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  85 zł
8)  60 zł