Polska, III Pielgrzymka do Polski – Westerplatte, 1987

Cena wylicytowana: 7 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:44:40
325183
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), III Pielgrzymka do Polski – Westerplatte, 1987, Poznań, Aw: Popiersie papieża z pastorałem, III PIELGRZYMKA PAPIEŻA JANA PAWŁA II, Rw: Pomnik Obrońców Westerplatte, z boków herb papieski i Orzeł, WESTERPLATTE, medal projektu Mieczysława Przyborowicza, bity w Spółdzielni Rzemieślniczej Metalowców w Poznaniu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 40.2 mm, 29.76 g
Literatura: Grabowski 0532, Nestorowicz 535

Cena końcowa: 7 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 56

1)  7 zł
2)  6 zł