Polska, Jasna Góra, 1991

Polska, Jasna Góra, 1991

Polska, Jasna Góra, 1991

Cena wylicytowana: 6 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:44:20
325979
Opis: Polska - III RP po 1989, Jasna Góra, 1991, Aw: Półpostać papieża z uniesionymi rękami, JAN PAWEŁ II, Rw: Gołąb i glob w okręgach, + ŚWIATOWY DZIEŃ MŁODZIEŻY 1991 +, medal projektu Mieczysława Przyborowicza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 40.4 mm, 27.02 g
Literatura: Grabowski 0816

Cena końcowa: 6 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 68

1)  6 zł