Francja, Koronacja Napoleona na króla Włoch, 1805 (? – późniejsze bicie)

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:29:40
329744
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte (1804–1815), Koronacja Napoleona na króla Włoch, 1805 (? – późniejsze bicie), Aw: Głowa Napoleona w prawo, w weińcu laurowym, niżej sygnatura DENON DIRT. / ANDRIEU. F., NAPOLEON - EMPEREUR., Rw: Korona, NAPOLEON • ROI • D'ITALIE •, w odcinku COURONNE • A • MILAN • / LE • XXIII • MAI • / M • DCCCV •, niżej DENON • DT • - JALEY • FT •, na obrzeżu nabite BRONZE
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 41.2 mm, 44.25 g, delikatna patyna

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 253

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  190 zł
6)  150 zł
7)  120 zł