Wielka Brytania, 1/2 korony, 1895

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:28:00
329596
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), 1/2 korony, 1895, Londyn
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.82 g, patyna
Literatura: S. 3938

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 124

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  36 zł